Audyt informatyczny

Masz wątpliwości, czy Twoje komputery aby na pewno są dobrze zabezpieczone? Obawiasz się, że osoba niepowołana mogłaby dobrać się do wrażliwych informacji, które znajdują się na dyskach sprzętów Twojej firmy? Pora zatem, abyś wykonał audyt informatyczny.

Jest to proces sprawdzania niezawodności zabezpieczeń, jakie zostały zainstalowane w sieci teleinformatycznej. Dzięki niemu dowiesz się, czy gdzieś w całym tym układzie są słabe punkty, a także jakie masz możliwości, by zwiększyć poziom bezpieczeństwa.

Nie wiesz, komu zlecić to zadanie? Najlepiej postaw na firmę Audytel, która od lat zajmuje się audytami i doradztwem, m.in. w branży IT. Dysponuje nie tylko zaawansowanym zapleczem technologicznym, ale też zespołem profesjonalistów, którzy doskonale wiedzą, na co należy zwracać uwagę przy każdej takiej kontroli.

Po przeprowadzonym audycie otrzymasz obszerny raport i zalecenia, jakie warto wykonać. Dzięki temu uzyskasz wiedzę, która pozwoli Ci lepiej chronić sprzęt, a tym samym i dane na nim, przed potencjalnymi cyberprzestępcami. Postaw na doświadczonych w sektorze IT fachowców!

00-546 Warszawa, ul. Ks. I. Skorupki 5/0

NIP: 7792169697

https://www.audytel.pl/

2019-02-13 16:05:08

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

05077 Warszawa, ul. Trakt Brzeski 58

K&EviTrans

96300 Żyrardów, ul. Plac Jana Pawła II 5

Agencja Hostess i Modelek HostessyEvent

00789 Warszawa, ul. Humańska 8