Projektor krótkoogniskowy

Wyposażając sale lekcyjne, wykładowe czy konferencyjne, należy pamiętać o jednym z najważniejszych elementów, jakim jest projektor krótkoogniskowy. Zapewni on doskonałą jakość obrazu, dzięki której każde szkolenie, wykład i prezentacja przyciągną uwagę uczestników. Sklep internetowy ze strony interdesk.pl oferuje doskonały sprzęt tak znanych marek, jak Canon, Hitachi, Epson czy Benq w cenach, które spodobają się każdemu nabywcy. 

Aby być pewnym, że w przyszłości projektor będzie spełniał swoją funkcję równie dobrze, jak obecnie, warto zdecydować się na nieco droższy model o wysokiej rozdzielczości dający obraz doskonałej jakości. Takie są projektory DLP, w których nie widać pojedynczych pikseli, mają lepszy kontrast i odwzorowanie czerni, a przy tym są leciutkie i niewielkich rozmiarów. Tańsze, choć także bardzo dobre są projektory LCD z lepszym odwzorowaniem kolorów i ostrzejszym obrazem.

Osoby, które słabo znają się na sprzęcie multimedialnym, mogą liczyć na pomoc ze strony obsługi sklepu w wyborze odpowiedniego projektora. 

42-520 Dąbrowa Górnicza, ul. Armii Krajowej 7/C

NIP: 6292292566

https://www.interdesk.pl/

2018-05-21 14:33:48

Malaya Sp. z o.o.

47400 Racibórz, ul. Mickiewicza 18

Galter meble biurowe i metalowe s.c.

41300 Dąbrowa Górnicza, ul. Legionów 9

GLASS HART Kacper Adamczyk

43300 Bielsko-Biała, ul. Siewna 4